3063 ONICE GREEN PAKISTANO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3063 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 263cm / 104inch |
| Height | 174cm / 69inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1250kg |